Homeopātija un grūtniecība

Vai drīkst lietot homeopātiskos medikamentus grūtniecības laikā?

Grūtniecība – viena no brīnišķīgākajām un svētākajām pieredzēm sievietei. Homeopātija grūtniecības laikā ir piemērota izvēle, jo tā ir iedarbīga, dabīga un visbiežāk bez nevēlamas ietekmes ne topošajai māmiņai, ne augošajam auglim. Homeopātiskie zāļu preparāti palīdzēs, lai grūtniecību sieviete piedzīvotu kā pašu skaistāko un nozīmīgāko dzīves posmu.

Grūtniecības laikā nomoka vairākas kaites – sākumā nelabums, pēc tam, īpaši kad vēders kļūst lielāks, kļūst smagāka gremošana. Ko darīt?

Grūtniecības laikā efektīvu palīdzību sniedz Nux vomica-Homaccord dzeramie pilieni, kuri aktivizē gremošanas trakta darbību, efektīvi palīdz tādiem simptomiem kā nelabums, nesagremošanas sajūta, slikta dūša. Tāpēc grūtniece var droši lietot šo preparātu pa 7 pilieniem 3 reizes dienā, bet, ja simptomi ļoti nomoka, var palietot arī pa 7 pilieniem ik pa 15 min. pirmo divu stundu laikā.

Pirms zāļu lietošanas konsultējieties ar savu ārstu vai farmaceitu. Pirms lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma! Bezrecepšu zāles.
Zāļu nepamatota lietošana ir kaitīga veselībai.

Subscribe to our Newsletter

Atpakaļ
uz
aukstu