Atsauksmes par homeopātiju

Par homeopātiju sāku interesēties tad, kad saslima mūsu dēliņš (2 g.). Gulējām slimnīcā un 2 nedēļu laikā mūs ārstēja ar antibiotikām. Vēlāk konstatēju, ka tās mums kaitē. Pēkšņi mūsu mazulis sāka smakt, vemt un uz pāris sekundēm pat apstājās elpošana. Nācās viņu sakratīt, lai bērns saņemtu gaisu un atsāktu elpot. Mums, vecākiem, tas bija īsts murgs. Sirsnīgi pateicamies ārstam Misim par ārstēšanu. Šobrīd mēs esam laimīga ģimene un visa mūsu mājas aptieciņa ir nomainīta uz homeopātiskajām zālēm. Ar sveicieniem, Ērika.

 

Visa mana ģimene atbalsta vienīgi mūsdienu homeopātiju. Mēs esam izmēģinājuši lielāko daļu Heel homeopātiskās zāles, un īpaši varētu izcelt Nervoheel tabletes. Mums abiem ar vīru tās ir neaizvietojamas, jo abi dzīvojam saspringtā dzīves ritmā, es bieži mēdzu naktīs sapņot, ka strādāju, un tās jau ir pārslodzes, nervozitātes sekas. Mums patīk ceļot, tāpēc visos ceļojumos ņemam līdzi Traumeel ziedi, tabletes, jo nekad nevar zināt, kad gadīsies kāda trauma. Kaut kā esam pieraduši, ka Heel homeopātiskās zāles vienmēr ir mūsu mājās un ceļojumu aptieciņā. Jānis.

 

Patiešām varu paklanīties Heel homeopātijas priekšā. No tā laika, kad attīrīju organismu ar homeopātijas palīdzību, lietoju tikai homeopātiskās zāles, ja neslimoju. Vislielākais atklājums man bija Heel zāļu komplekts organisma detoksikācijai. Detoksikācijas komplektu – izmantoju pēc ziemas, lai attīrītu organismu, tuvojoties pavasarim, lietoju arī tad, kad tuvojas rudens vīrusu sezona. Literatūrā esmu lasījusi, ka visu slimību cēlonis, pirmām kārtām, ir piesārņots organisms. Jūtos patīkami, ka man ir domubiedri un ka to saprotat arī Jūs. Dzīvojiet vēl ilgi! Evija.

 

Mēs dzīvojam tikai ar homeopātiju, visu grūtniecības laiku pārdzīvoju ar Nux vomica-Hommacord  pilieni, bet, kad piedzima bērns, tad iegādājos arī citus homeopātiskos līdzekļus. Pirmajos trīs mēnešos mums daudz palīdzēja Viburcol svecītes, pēc tam mūsu labākais draugs iesnu laikā ir Eurphorbium Compositum deguna pilieni. Vārdu sakot, atrodu arvien vairāk izpalīgu sev un savai ģimenei un par to esmu ļoti priecīga. Paldies, ka rūpējaties par mums.  Rasa Miseviče.

 

Heel  homeopātiskās zāles ir lieliskas tāpēc, ka, tās lietojot, nerodas nekādas blakusparādības, kā tas visbiežāk notiek ar ķīmiskajām zālēm. Tas ir milzīgs pluss. Esmu par dabiskumu. Edīte.

 

Visvairāk priecājos par to, ka Heel mūsdienu homeopātija var piedāvāt tik daudz risinājumu, katram klepus veidam savu. Tas ir īpaši svarīgi. Kad atklepojām krēpas, homeopāte ieteica Bronchalis Heel tabletes, bet kad man bija aizsmacis klepus, ārste ieteica Tartephedreel pilieni. Ne reizi vien ir nācies saskarties ar rūgtu pieredzi, kad zāles tiek izrakstītas nepiemēroti. Tad slimība ieilgst un kļūst smagāka. Paldies ārstei un Heel homeopātijai! Brigita.

 

Labdien! Ļoti vēlos pateikties saitam, ka ieteica man ļoti kompetentu ārsti homeopāti. Esmu skolotāja, tāpēc man pastāvīgi cieš balss saites, rodas aizsmakums. Zāles ar ārstes homeopātes ieteikumiem ideāli atrisināja manas aizsmakuma problēmas. Ar cieņu, Regina.

 

Esmu jaunā māmiņa, mani bērni bieži slimo ar iesnām, bet ar Euphorbium Compositum deguna pilieniem iesnas ātrāk pāriet. Laikam gan visas māmiņas man piekritīs, ka kamēr vēl iespējams, vajag ārstēt bērnus tikai ar dabīgiem līdzekļiem. Mamma Jurga.

 

Ļoti priecājos, tik svarīgas zināšanas beidzot būs apkopotas vienā vietā un pastāvīgi būs iespējams atrast uzticamu palīdzību un padomu. Pateicos, ka esat Vilija.

 

Ļoti pateicos ka homeopātija palīdzēja man atrast labu ārstu homeopātu, kopā atrisinājām ļoti daudzas veselības problēmas. Sigite.

 

Tikai labākās atsauksmes par Heel zālītēm Viburcol svecītes, neaizvietojams bērniņam, kad šķilās zobiņi, Gripp- Heel tabletes un Engystol tabletes, kad uzbrūk vīrusi. Kad atgriezos pēc dekrēta atvaļinājuma atpakaļ darbā, tad ļoti stresoju un nervozēju, ļoti palīdzēja Nervoheel. Sirsnīgākais paldies. Laima.

 

Jau piekto gadu slēpojam kalnos, Traumeel ziede ir neaizvietojama, ja gadās kāda trauma, sastiepums. Ir noderīga arī sadzīvē, kad bērni trakodami „uztaisa punu”. Pret saaukstēšanos un organisma stiprināšanai visa ģimene lietojam Engystol tabletes. Homeopātija patiešām ir neaizvietojama. Liels paldies, ka esat. Lena.

 

Liels paldies par tik noderīgu informāciju. Tikai labākās atsauksmes par Heel homeopātiskajām zālēm. Patīkami, ka gan es pati, gan vīrs, gan arī bērni tās labi uzņemam, jo šīm zālēm nav blakusparādību. Vīrs daudz sporto, tāpēc, ja gadās kāda sporta trauma, tad Traumeel – palīgs mūsu ģimenē Nr. 1.  Es pati sūtu tikai vislabākās atsauksmes par detoksikācijas komplektu, Gynacoheel pilieniem.  Veiksmi Jums! Jūsu lojālā lasītāja un paciente, Rasa.

 

Pateicos homeopātijai un Traumeel, neaizvietojamas zāles, kad sastiepju muskuļus vai gadās kāda cita trauma, spēlējot basketbolu. Laurīnas.

 

Daudz strādāju pie datora, ir gadījies, ka acis asaro, gluži kā būtu pilnas ar smiltīm. Uzticos homeopātijai, jo pateicoties Oculoheel, šo problēmu esmu atrisinājis homeopātiski. Rita

 

Es uzticos mūsdienu homeopātijai un priecājos, ka ir izveidots tāds informatīvs portāls. Visa ģimene ārstējamies ar “Heel” zālītēm, īpaši es gribētu izcelt Viburcol svecītes, kas ir neaizvietojamas bērniem, kad ir pacēlusies temperatūra, bērni bieži kļuvuši nemierīgi pēc potēm, sapīkuši, kad šķiļas zobiņi. Liels paldies! Egle

 

Uzticos Heel homeopātijai, jo šīs zāles ir neaizvietojamas, kad slimojam ar gripu un saaukstēšanās slimībām (Gripp Heel, Engystol, Euphorbium compositum deguna aerosols). Uzlabojās miegs un sapņi. Paldies par veselību un saldus sapņus. Jūsu paciente, Elena.

 

Paldies Jums, ka tik operatīvi un sirsnīgi atbildat uz uzdotajiem jautājumiem. Ir patīkami saņemt atbildi personīgā vēstulē, jo mūsdienās tik lielu personīgu uzmanību un siltumu, turklāt vēl bez maksas, nav bieži iespējams saņemt. Paldies Jums par to, ka esat. Regimants.

 

 


Pirms zāļu lietošanas konsultējieties ar savu ārstu vai farmaceitu. Pirms lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju! Bezrecepšu zāles.
Zāļu nepamatota lietošana ir kaitīga veselībai.

Subscribe to our Newsletter

Atpakaļ
uz
aukstu