Vīrieši un homeopātija

 

vyrai_ir_homeopatija_1

Lielākā daļa mūsdienu vīrieši dzīvo aktīvu dzīvi – daudz strādā, ceļo darba darīšanās, sporto, tiecās pēc karjeras, tāpēc patstāvīgi piedzīvo stresu un nemieru.

Vīriešiem ir raksturīgi tas, ka, sajūtot pirmos slimības simptomus, viņi vilcinās doties pie ārstiem, mazāk interesējas par slimības profilaktiku, bieži slimības “ielaiž”. Tomēr, sabierībā popularizējot veselīgu dzīves veidu un interesi par veselīgu uzturu, vīrieši sāk interesēties par dabīgiem slimību ārstēšanas līdzekļiem.

Mūsdienu homeopātija diezgan daudz uzmanību pievērš vīriešu veselībai. Homeopātijas uzdevumi, ārstējot vīriešu slimības, ir tādi paši kā rūpējoties par sieviešu veselību.

Pārrunāsim svarīgākos dzīves momentus, kas ir īpaši aktuāli vīriešiem.

Vīrieši un sporta traumas

vyrai_ir_homeopatija2-siuolaikine_homeopatija_14_pslVairums vīriešu kultivē zināmu sporta virzienu un visbiežāk to dara aktīvāk kā sievietes.

Vīrieši visbiežāk spēlē basketbolu, mēdz nodarboties ar sportu profesionāli, tāpat viņiem interesē “adrenalīna” sports – ar automašīnām, motocikliem.

Tādējādi, viņi bieži ir pakļauti dažādiem ievainojumiem, sastiepumiem, sasitumiem. Sporta traumas bieži ir iekaisumi. Iekaisums – tā ir audu reakcija uz ārējiem ievainojumiem, kuru dēļ no asinsvadiem izplūst šķidrums un parādas uztūkumi, zilumi. Šīs traumas piemeklē gan profesionālus sportistus, gan amatierus.

Nav svarīgi vai profesionāls futbolists, tenisa zvaigzne, vieglatlēts vai slēpotājs – viņi visi traumas vēlas ārstēt ar homeopātisku preparātu  Traumeel S – ziedi, tabletēm.  Viens no iemesliem –Traumeel S  ziede, tabletes iedarbojas maigi un ātri, otrkārt homeopātiskajam preparātam nav pieraduma iedarbības un neizraisa blakusparādības.

Traumeel S  ziedes divas ļoti svarīgas sastāvdaļas ir arnika un hamamelis. Tas ir lielisks savienojums. Abu augu substances ārstē mežģījumus, sastiepumus, sasitumus, iekaisumus, nobrāzumus, atvieglo kaulu un locītavu deģenerācijas simptomus.

Sastiepums

Cīpslu vai saišu sastiepums – tā ir trauma, kad tiek sastieptas saites vai ir plīsušas saites, kas saista kaulus pie locītavām.

Simptomi: spazmatiskās sāpes.

Pirmā palīdzība: ievainoto kāju pacelt uz augšu, uzlikt elastīgo saiti, atvēsināt. Uz savainotās vietas vislabāk likt atvēsinošas kompreses, atdzesētus saldētavā. Atvēsināšanas procesu atkārtot vairākas reizes.

 • Uz ievainotās vietas uzlikt pārsēju ar Traumeel S
 • Virspusē– elastīgo saiti
 • Procedūru atkārtot ik pēc sešām stundām.

Sasitums

Simptomi: sāpes, vēlāk – zilums.

Pirmā palīdzība: ekstremitāti (piem., kāju, roku) pacelt uz augšu.

Vēlāk: atvēsināt ar ledu vai aukstām kompresēm. Ka arī rekomendējam uzlikt pārsēju ar Traumeel S  ziedi.Tas novērš ziluma izveidošanos visās ziluma varavīksnes krāsās.

Lai ārstēšana būtu efektīva, der kombinācija Traumeel S  tabletes un Traumeel S  ziede. Vienlaicīgi lietojot Lymphomyosot  pilieni iekšķīgai lietošanai, šķīdums vai tabletes, dzīšana tiek paātrināta.

Svarīgi: ja pēc trīs dienām simptomi nepazūd, vajag griezties pie ģimenes ārsta vai sporta medicīnas speciālista.Ikdienā nelaimes var notikt sadzīvē, skolā, birojā.Neuzmanīgs solis, paklupiens un tiek sastieptas potītes saites. Šajā gadījumā arī der pirmā palīdzība, uzliekot pārsēju ar Traumeel S  ziedi.

 • Liekot pārsēju ar Traumeel S, ziedi vajag lietot tikai uz savainotās vietas.
 • Neklāt lielā daudzumā.
 • Traumeel S preparāti aktivizē organisma izveseļošanos dažādu traucējumu un iekaisumu laikā.

Vīriešu locītavu un muguras sāpes

123Vīrieši biežāk kā sievietes cilā smagumus, tāpat daļa vīriešu strādā fizisku darbu, kas prasa daudz izturības (piemēram, darbs celtniecībā, krāvēja darbs). Tāpat daudz vīriešu strādā par šoferiem. Sevišķi fiziski smags ir tālsatiksmes šoferu darbs, jo ilgstoša sēdēšana ir kaitīga ne tik locītavām, bet arī mugurkaulam. Tāpēc locītavu un muguras sāpes ir izplatīta vīriešu problēma.

Kad sāp mugura, grūti ir domāt par fiziskām aktivitātēm – dažreiz sāpes traucē sēdēt vai pat gulēt. Lai izvairītos no šādām neērtībām, vajag turēt mugurkaulu pareizā pozīcijā, un, ja nepieciešams, iegādāties vēdera un muguras muskuļu korseti. Pareizu mugurkaula stāvokli nosaka muskuļu grupa par kuru esamību mēs pat nenojaušam. Nepieciešams tos sistemātiski vingrināt, jo līdzsvars ir viens no faktoriem, kas nosaka pareizu mugurkaula stāvokli/stāju. Piemēram, sēdēšana pie galda vairākas stundas, nemanot novājina vēdera muskuļus, saīsina aizmugurējos kāju muskuļus, tāpēc mēs sākam sakumpt. Parādās krustu kaula sāpes, patstāvīgas kakla un plecu sāpes.

Locītavu bojājumi

Reimatisku slimību pazīme ir sāpīgums un ievērojama kustību ierobežojums. Artoze ir viena no slimībām, kas sākas mazkustīgu locītavu dēļ. Kā ārsti skaidro terminu “artroze”? Vispirms stipri nodilst skrimslis, vēlāk arī locītavas. Iemesli ir dažādi: iekaisumi, vielmaiņas traucējumi un nepareiza locītavu poza. Kā var atpazīt artrozi? Piemēram, pēc rīta stīvuma locītavās. Vēlāk stīvumam pievienojas locītavu sāpes. Esot šiem traucējumiem, ir nepieciešams piemērot kompleksu ārstēšanās plānu, ievērot veselīgu dzīvesveidu, fizikālo terapiju, piemēram, vingrošana, kas palielina savainotās vietas kustīgumu, mazgāties pirtī, peldēties baseinā. Ieteicamās kombinācijas: Traumeel S  ziede, tabletes, Zeel T  ziede, tabletes, var kombinēt ar Lymphomyosot tabletes vai pilieni iekšķīgai lietošanai, šķīdums. Preparātus Traumeel S  un Zeel T nepieciešams lietot trīs mēnešus.

Traumeel S  ziedes, tablešu dažas sastāvdaļas (homeopātiski sagatavotas):

 • Arnica montana– kalna arnika
 • Calendulaoffi cinalis – ārstniecibas kliņģerīte
 • Hamamelis virginiana– dārza burvjlazda
 • Achillea millefolium– parastais pelašķis
 • Mercurius solubilis Hahnemanni– Hanemana šķīstošais dzīvsudrabs
 • Chamomilla recutita– kumelīte
 • Symphytum officinale– tauksakne
 • Bellis perennis– daudzgadīgā margrietiņa
 • Echinaceaangustifolia – šaurlapu ehinācija
 • Echinacea purpurea– purpura ehinācija
 • Hypericum perforatum– parastā asinszāle.

Traumeel S  ziedes terapijas indikācijas – trulu traumu (piem., saišu sastiepuma, sasitumu, zilumu), kaulu un locītavu deģenerācijas simptomu ārstēšana.

Traumeel S  tablešu terapiskās indikācijas – trulu traumu (piem., saišu sastiepuma, sasitumu, zilumu), kaulu un locītavu deģenerācijas simptomu ārstēšana.

Zeel T  ziedes, tablešu dažas sastāvdaļas (homeopātiski sagatavotas):

 • Arnicamontana – kalna arnika
 • Rhus toxicodendron – indīgais sumahs
 • Solanum dulcamara– parastais bebrukārkliņš
 • Sanguinaria canadensis – kanādas sangvinārija
 • Sulfur– sērs.

Zeel T  (ziedes, tablešu) terapijas indikācijas – atvieglo locītavu slimību, sevišķi, kas saistītas ar sāpēm, pietūkumu vai locītavu stīvumu, simptomus.

Mīksto audu reimatisms

Mīksto audu reimatisma gadījumā savainoti tiek tikai mīkstie audi – saites, cīpslas, muskuļi. Tipiskas mīksto audu reimatiskās slimības ir cīpslu maksts iekaisums, “tenisista elkoņa” sindroms. ”Tenisista elkonis – es taču nespēlēju tenisu! “Tāda doma nāk galvā katram pacientam, kad ārsts uzstāda diagnozi “tenisista elkonis”. Tomēr slimībai nav nekas kopīgs ar tenisu, jo tas ir elkoņa locītavas iekaisums. Biežākie iemesli – atkārtotas kustības darbā vai kārtojot māju, smagumu celšana un nēsāšana.

Reibonis

Reibonis ir slimības simptoms, kas izplatīts dažāda vecuma cilvēkiem. Viss apkārt griežas. Jūs apņem sajūta, it kā esat liftā, kas jebkurā brīdī var nokrist. Tumšs gar acīm. Bieži papildus vēl ir slikta dūša, vemšana un pastiprināta svīšana.

Dažādas izcelsmes reiboņu stāvokļi

Lielākajai daļa pacientu reibonis asociacējas ar sajūtām, kas ir līdzīgas tām, ko izjūt burājot ar laivu, braucot ar liftu. Reiboņa iemesli var būt ļoti dažādi.Vecākiem cilvēkiem reiboni parasti izraisa sirds un asinsvadu mazspēja, asinsrites traucējumi, piem., kakla miega artērijas sašaurināšanās. Viens no biežākajiem reiboņa cēloņiem – mugurkaula kakla daļas problēmas, skriemeļu nodilums. Kakls – tā ir spēja būt elastīgam, oriģinālam, “redzēt dzīvi no cita skatapunkta”. Tad, ja parādās sāpes kakla daļā, nekustīgums un reibonis, saka, ka cilvēks ir par daudz ietiepīgs un negrib būt elastīgs. Reiboņa iemesls var būt augsts vai zems asinsspiediens. Bieži reibonis izraisa sliktu dūšu vai pat vemšanu (izpaužas braucot). Cilvēki, kas ir jutīgi šūpojoties mašīnai, vilcienam, lidmašīnai, īpaši laivai (pat ja ūdenī nav viļņu), reaģē ar sliktu dūšu vai pat vemšanu..Kāpēc paliek slikta dūša?Autovadītājiem nepaliek slikta dūša, jo esot pie stūres, viņi apzināti reaģē uz vietas izmaiņām. Bet tuvumā sēdošam pasažierim vai aizmugurējā sēdeklī sēdošiem bērniem paliek slikti. Tas ir saistīts ar sajūtu izmaiņām. Tiek traucēta līdzsvara izjūta un parādās slikta dūša.

Ceļojot, reiboni maigi ārstē Vertigoheel tabletes. Ja ir hronisku reibonis, kopā ar troksni ausīs un dzirdes pavājināšanos, sakarā ar dzirdes nervu bojājumu vai ilgākā termiņā trokšņainiem darba apstākļiem, ieteicams lietot preparātu Vertigoheel tabletes. Homeopātiskā preparāta Vertigoheel tablešu sastāvā ir četras dabiskas sastāvdaļas, sagatavotas homeopātiski, kas pastiprina vienas otru iedarbību:

 • Anamirta cocculus– anamirtu augļi
 • Conium maculatum– plankumainais suņstobrs
 • Ambra grisea– pelēkā ambra (viela, kas izveidojas kašalota gremošanas traktā)
 • Petroleum rectificatum– petroleja.

Vertigoheel  tablešu terapijas indikācijas – dažādas izcelsmes reiboņu mazināšana.

Ja ir reibonis, jāievēro šādas lietas:

 • pārskatīt pārtikas devas;
 • jāēd daudz dārzeņu un augļu;
 • ļoti svarīgi ir dzert pietiekami daudz šķidruma (2-3 litrus dienā);
 • izpildīt muguras un kakla daļas vingrinājumus, masēt.

Nervozitāte un miega traucējumi

vyrai_ri_homeopatija_6_nuprikta_fotoliaMūsdienu vīrietis darba spriedzes dēļ, stresa un no tā izrietošās nervozitātes dēļ ļoti bieži piedzīvo bezmiegu. Medicīnas prakse rāda, ka cilvēki bieži vēlas ārstēt bezmiegu ar netradicionālām metodēm, jo stipras miegazāles var izraisīt dažādas blakusparādības („Biologinė medicina“, 2013.g.oktobris). Liela daļa no pieejamiem līdzekļiem, kas ārstē bezmiegu (antidepresanti, miegazāles) izraisa blakusparādības un atkarību. Gadījumā, ja ir bezmiegs, stress, nervozitāte, lai palīdzētu var izmantot homeopātisko alternatīvu.

Ņemot vērā nervu slimību veidu (bezmiegs, nervozitāte), var izvēlēties dažādus mūsdienu homeopātijas preperātus:

Preparāta nosaukums Terapijas indikācijas
Nervoheel N  tabletes Noguruma izraisītu nervu kaišu ārastēšana
Ypsiloheel N  tabletes Nervu sistēmas traucējumu, piemēram, sirdsklauvju, limfmezglu, miega traucējumu, kuņģu un zarnu trakta ārstēšana.

Vīrieši un sirds, kā arī asinsvadu slimības

Fotolia_63079531_Subscription_Monthly_MVīrieši ar sirds slimībām slimo biežāk kā tā paša vecuma sievietes. Jo īpaši tas attiecas uz 45-55 gadus veciem vīriešiem. Produktīvā vecumā sievietēm šo slimību palīdz novērst estrogēna hormoni, kuri aizsargā asinsvadus no bojājumiem. Saslimstība ar asinsvadu sistēmas slimībām sieviešu vidū sāk aktīvi palielināties pēc menopauzes – apmēram no 50 gadiem. Bet vecākā vecumā, sagaidījušas 65 gadus, sieviešu saslimstība ir lielāka nekā vīriešu.

Stress darbā, rūpes par ģimeni, ikdienas situācijas nosaka, ka vīriešu sirdis īpaši cieš no sirdsdarbības traucējumiem.

Ja parādās sirdsdarbības traucējumi, mūsdienu homeopātija tos novērš īpaši maigi. Cralonin pilieni iekšķīgai lietošanai, šķīdums samazina sirds pārslodzi, lai samazinās muskuļu saraušanās spēks, kā arī palīdz apgādāt miokardu ar skābekli un asinīm.

Vīrieši un acu slimības

vyrai_ir_homepatija_7-fotolia_nupikrtaAcu iekaisums un sausais acu sindroms – visbiežākās slimības, kas nomoka gan vīriešus, gan sievietes.

Acu iekaisums un sauso acu sindroms jau kļūst par civilizācijas slimību. Mediķi pat ir atraduši terminu “bojāto ēku sindroms”. Šīs termins raksturo apkārtni, kurā attīstās sauso acu sindroms un acu iekaisums. Cilvēki daudz laika pavada slikti vēdinātos birojos, kuros atrodas daudz elektroierīces, tiek izstarotas elektrostatiskās lādiņu daļiņas (datori, mobilie telefoni), telpās ar gaisa kondicionētājiem (automašīnas, vasarā biroji), tie ir iemesli, kas izraisa sauso acu sindromu.

Pieaugot vides piesārņojumam, palielinās alerģisko cilvēku skaits. Nepietiekama apgaismojuma dēļ un ilgas un intensīvas skatīšanās ekrānā dēļ, palielinās cilvēku skaits, kas slimo ar acu iekaisumiem. Tā „iegriežas” apburtais loks: mēs nevaram atteikties no civilāzijas sniegtajām iespējām, tāpēc patstāvīgi slimojam ar acu iekaisumiem un sauso acu sindromu.Arvien vairāk cilvēku acis cieš no augu ziedputekšņu izraisītas alerģijas.

Apsārtušas acis, acu niezēšana, sūrstēšana, smilšu sajūta acīs, asarošana – galvenie acu iekaisuma simptomi. Lai atvieglotu tādus simptomus der homeopātiski Oculoheel acu pilieni.Šī preparāta sastāvā ir aktīvās vielas, kas mazina iekaisumu un tūsku.

Pilieni ir bez konservantiem, tāpēc tos var pilināt uz kontaktlēcām.

Oculoheel  acu pilienu ir viegli panesams preperāts, tāpēc to var lietot ilgi un tas neizraisa atkarību.

Oculoheel  acu pilienu sastāvdaļas (homeopātiski sagatavotas):

 • Euphrasia– žibulītis
 • Cochlearia officinalis– ārstniecības mārrutks
 • Pilocarpus– pilokarpīns
 • Echinacea– ehinācija.

Oculoheel  acu pilienu terapijas indikācijas – acu kairinājuma, asarošanas, smilšu sajūtu acīs, noguruma, paaugstinātu jutību pret gaismu un plakstiņu iekaisuma arstēšana.

 

Lasiet publikācijas par acu slimībām:

Samazinās cilvēku skaits, kuriem ir veselas acis

Pirms zāļu lietošanas konsultējieties ar savu ārstu vai farmaceitu. Pirms lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju! Bezrecepšu zāles.
Zāļu nepamatota lietošana ir kaitīga veselībai.

Subscribe to our Newsletter

Atpakaļ
uz
aukstu