Homeopātija un bērna veselība

Vai bērni var lietot homeopātiskos medikamentus?

Var. Homeopātiskās zāles ne tikai stimulē bērnu organisma aizsardzības funkcijas, bet arī visbiežāk ir bez blakusparādībām.

7 gadīgs bērns ir ļoti neizturīgs pret saaukstēšanās slimībām, slimo katru mēnesi, turās augsta temperatūra. Ko darīt?

Homeopātija pamudinās sākt darboties bērna organisma veseļošanās procesiem. Ņemot vērā simptomus, var tikt izrakstīti šādi homeopātiskie zāļu preparāti: Engystol  tabletes un Lymphomyosot  tabletes, (lietot 15–20 min. pirms ēšanas pa 1 tabletei 2 reizes dienā (turēt mutē kamēr izšķīst) vai Lymphomyosot  dzeramie pilieni (15–20 min. pirms ēšanas pa 7 pilieniem 3 reizes dienā), Viburcol  svecītes (akūtu traucējumu gadījumā pa 1 svecītei dienā, nepieciešamības gadījumā to atkārtojot, bet veselības stāvoklim uzlabojoties- pa 1 svecītei 2-3 reizes dienā).

Ar kādiem homeopātiskajiem medikamentiem var ārstēt 12 gadīgu bērnu no sinusīta?

Nepieciešams komplekss ārstēšanas kurss. Organismam nepietiek spēka izvadīt nevajadzīgās toksiskās vielas, ir kļuvusi gausāka limfātiskā sistēma, tā visbiežāk notiek, ieilgstot iesnām. Tad bērna organismu ir svarīgi dabīgi stiprināt un lietot nekaitīgu homeopātisko zāļu palīdzību, lai sāktu darboties paša organisma veseļošanās procesi. Šādā gadījumā ieteicama šāda papildu ārstēšana: Euphorbium compositum S deguna aerosols (smidzināt 3–5 reizes dienā), Echinacea compositum Cosmoplex  tabletes vai Engystol  tabletes (lietot pa 1 tabletei 3 reizes dienā). Var lietot arī Lymphomyosot  tabletes (lietot pa 3 tabletēm  3 reizes dienā).

Bērnu moka sauss, nogurdinošs klepus, īpaši guļot. Nekādi sīrupi nepalīdz. Nekādu citu saaukstēšanās simptomu nav (ne iesnu, ne temperatūras). Kā var palīdzēt homeopātija?

Ieteicams lietot  Lymphomyosot  dzeramos pilienus, ja klepus ieilgst – Tartephedreel N  dzeramos pilienus.

Pirms zāļu lietošanas konsultējieties ar savu ārstu vai farmaceitu. Pirms lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma! Bezrecepšu zāles.

Zāļu nepamatota lietošana ir kaitīga veselībai.

Pirms zāļu lietošanas konsultējieties ar savu ārstu vai farmaceitu. Pirms lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma! Bezrecepšu zāles.
Zāļu nepamatota lietošana ir kaitīga veselībai.
Atpakaļ
uz
aukstu