Kā pilnvērtīgi atgūties pēc ilgstošām aukstās sezonas slimībām?

Parasti ziemā slimojam vairāk. Tomēr nogurdina ne tikai slimības, bet arī tas, ka grūti veicas ar atveseļošanos. Daudzi cilvēki sūdzas, ka zāles vai ārstēšanas metodes nepalīdz, slimības ieilgst. Kāpēc bieži vien tik grūti ir uzveikt slimību? Kur slēpjas slimību saknes un kādus svarīgus soļus vajadzētu spert, lai no ieilgušas slimības atveseļotos pilnībā?

Ar ko var beigties nepareiza ārstēšana vai ielaistas slimības?

Vēlētos sākt ar to, ka ikviens cilvēks dažādi vērtē robežu starp slimību un veselību. Viena kritēriji ir pielīdzināmi astoņpadsmitgadnieka veselības stāvoklim, cits domā, ka ir vesels, jo neskatoties uz sāpēm vai citu diskomfortu, var kustēties, strādāt, aprūpēt sevi. Saskaņā ar Pasaules Veselības organizācijas doto definīciju, veselība ir ne tikai slimības vai nespēka neesamība, bet arī garīgā un fiziskā labsajūta. Citiem vārdiem sakot, mums vajag just orgānus (jo bieži saka, ka sirds nesāp, bet to jūt), būt pilniem ar enerģiju un pacilātu garstāvokli. Tātad veselība sastāv no šīm trijām daļām, taču, kur likt punktu, ikviens izvēlas pats. Ja cilvēks nepiešķir laiku, pūles un līdzekļus veselībai, tātad, zemapziņā ir vienisprātis, ka nākotnē kāds parūpēsies par viņu. Ja nepievēršam uzmanību simptomiem, ieilgušās slimības pazīmēm, neapzinoties mēs atveram durvis padziļinātai pataloģijai. To var salīdzināt ar automašīnu – ja nepiegriežam skrūvi, var sabojāties visas sitēmas posms. Tā klepus var pārvērsties par bronhītu, astmu vai hronisku obstruktīvu bronhītu.  Vēdera uzpūšanās vai nelielas sāpes vēderā – krona slimību, zarnu, aknu, aizgunģa dziedzera audzēju.

Ko darīt, lai tā nenotiktu? Kādi mīti ir saistīti ar veselību un vēl pastāv?

Pirmkārt, vajadzētu saprast motivāciju: kāpēc nepieciešams rūpēties par veselību? Motivācijas piemērs var būt vēlme nekļūt par apgrūtinājumu, palikt radošam, enerģiskam, pievilcīgam utt. Vēlos atspēkot trīs mītus.

  1. mīts – veselība ir bezmaksas. Tā nav taisnība. Varbūt nemaksājam par ārsta pakalpojumiem, taču maksājam ar savu laiku, pūlēm, piem., sportodami, pievērsdami uzmanību slimību profilaksei, atsakoties no neveselīgas pārtikas un tamlīdzīgi. Jāmaksā ir arī par dabiskās ārstēšanās veidiem, jo tie nav kompensējami. Tātad par veselību ir jāmaksā, un tajā vajag investēt ne tikai naudu, bet arī laiku un pūles.
  2. mīts– liela daļa vīriešu domā, ka viņiem nevajag ārsta palīdzību, viņi ir stipri un ar slimību var tikt galā paši. Vīrieši baidās izrādīt vājumu un, palasot žurnālus vai painteresējoties  no draugiem, cenšas uzveikt slimības. Iepriecinoši, ka vīrieši ir pārliecināti par sevi, taču viņu mirstība ir lielāka nekā sieviešu, bet dzīves ilgums īsāks. Pašārstēšanai var atvēlēt ne vairāk kā 10–14 dienu. Pēc tam slimība kļūs hroniska vai pasliktināsies. Būtu labi, ja vīrieši to saprastu un laicīgi grieztos pēc palīdzības.
  3. mīts– ārsta spriedums ir galīgs un nav apspriežams. Bieži pacienti ir vīlušies, kad ārsts paziņo – neizveseļosies, slimība ir uz mūžu, zāles vajadzēs lietot visu atlikušo dzīvi. Tā ir taisnība, taču tikai no ārsta lūpām. Viņš tā dalās ar savu pieredzi. Cilvēkam vissvarīgāk ir ticēt un meklēt. Tātad neapstājieties pie pirmā „nē“.

Kāpēc bieži dažādas zāles vai ārstēšanas metodes nepalīdz un slimība ieilgst?

Faktori, kas nosaka atveseļošanās procesa ieilgšanu, ir daudz. Tie ir mikrobi, stress, sārņi, novecošana. Sārņi nav tikai tie atkritumi, kurus cilvēki iztēlojas, kas uzkrājas organismā tāpat kā istabā, ko ilgi netīra. Tas ir vēlviens mīts. Sārņu jēdzienu vajadzētu saprast plašāk.

Sārņi – tā ir pakāpeniska cilvēka novecošana vai iešana pretim slimībai. Novecošana – tās ir autoimūnas alerģijas reakcijas, kas jāārstē ļoti uzmanīgi, un ne katrs ārsts to spēj.  Jo novecošanu parasti neuzskata par slimību.

Kad var rasties aizdomas, ka organisms ir piesārņots?

Aizdomas var rasties, ja jūtam enerģijas trūkumu, zaudējam možumu, zūd stimuls dzīvot. Ja novērojam šos mazos simptomus, apstādinot procesu, investējam nākotnē. Neuztraucoties par maziem simptomiem, vienu dienu tie var pārvērsties lielā nelaimē – akūtā vai hroniskā slimībā.

Kā homeopāti iesaka veseļoties pēc ieilgušas slimības? Kāda vieta tiek piešķirta organisma attīrīšanai no toksīniem?

Klasiskie homeopāti izraksta preperātus, izjautājot cilvēku. Savā praksē vērtēju ne tikai pacienta sūdzības, bet arī akupunktūras vega diagnostikas rezultātus. Tāpēc varu precīzi noteikt problēmu un pēc tās izvēlēties individuālu ārstēšanu.

Ir svarīgi zināt, ka, vēlēdamies kvalitatīvi attīrīt ķermeni, jums vajadzētu noteikt sākuma un beigu punktus. Tas nozīmē, ka vajag izprast toksīnu raksturu, līmeni, daudzumu. Pēc tam, kad veikta organisma attīrīšana un ir lietotas zāles, vajadzētu novērtēt efektivitāti. Lai attīrīšanai būtu konkrētāks konteksts. Vairumam cilvēku ir viena kļūda, ka viņi nenovērtē efektīvumu. Tātad iesaku uzrakstīt, kā Jūs jūtaties, kādi bija laboratoriskie izmeklējumu rezultāti pirms attīrīšanas un pēc tās.

Jo, kā jau teicu, sārmi – tas ir novecošanās process, bet novecošanās apstādināšana – tā ir profesionālā ārsta prerogatīva, tāpēc cilvēki paši, uzņemdamies organisma attīrīšanu, efektu sasniedz, bet nevajadzētu vilties, ja tas būs tikai daļējs. Tomēr attīrīt organismu ir svarīgi.

Kādi homeopātiskie preperāti un kā varētu palīdzēt atbrīvoties no toksīniem, atjaunot imunitāti, kā arī ātrāk atgūt spēkus, atveseļoties?

Vēloties atbrīvoties no sārmiem un tā pamudināt atveseļošanos procesu, rekomendējam toksīnus attīrošas metodes. Varu priecāties, ka šādu līdzekļu ir daudz.  Izvēloties līdzekļus, vajag  zināt, ka attīrīt organismu ir svarīgi, lai uzturētu optimālu izvadorgānu – aknu, nieru, limfmezglu- darbību. Piemērots ir homeopātisko preperātu salikums Detoksikācijas komplekts, kuru veido dzeramo pilienu triāde: Nux vomica-Homaccord pilieni iekšķīgai lietošanai, šķīdums, Berberis-Homaccord pilieni iekšķīgai lietošanai, šķīdums,  Lymphomyosot pilieni iekšķīgai lietošanai, šķīdums. Šie dzeramie pilieni, stiprinādami gremošanas sitēmu, aknu, žultspūsļa, nieru funkcijas, limfātisko sitēmu, veicina toksīnu izvadīšanu.

Lietošanas veids: iepilināt katru preparātu pa 30 pilieniem 0,7–1,5 l ūdens (ogļskābju nepiesātinātā)  pudelē, samaisīt un izlietot dienas laikā.

Holistiskās zāles – kas tas ir?

Lai koriģētu imunitāti, Lietuvā mums ir izveidotas unikālas zāles: holistiskāsaugu tinktūras. No parastām zālēm tās atšķiras ar efektivitāti un ražošanas veidu, piemēram, tā kā atšķiras pašaudzēts tomāts no veikalā pirkta tomāta.Holistiskaispreparāts tiek ražots tikai no augiem, kas aug dabiskā vidē un kurus novāc saskaņā ar planētas ciklu. Tās ražojot, papildus netiek izmantotas ķīmiskas vielas, bet ekstrakcijas laikā spēlē mūziku. Process notiek telpā, kur sienas un griesti ir no stikla. Tā ražošanas laikā uz preparātu nokļūst saules, mēness un zvaigžņu gaisma. Tāpēc šie preparāti ir īpaši iedarbīgi: to efektivitāti veicina parastas augu tinktūras.

 

Pirms zāļu lietošanas konsultējieties ar savu ārstu vai farmaceitu.

Pirms lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju! Bezrecepšu zāles.

Zāļu nepamatota lietošana ir kaitīga veselībai.

Pirms zāļu lietošanas konsultējieties ar savu ārstu vai farmaceitu. Pirms lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma! Bezrecepšu zāles.
Zāļu nepamatota lietošana ir kaitīga veselībai.
Atpakaļ
uz
aukstu