Vīrusu un baktēriju slimības

Kā homeopātiskā veidā var palīdzēt pacientam, ja ir baktēriju iekaisums?

Baktēriju iekaisuma gadījumā homeopātija ir kā papildus terapija. Tiek rekomendēta dabīga, stiprinoša homeopātiska palīdzība, lai sāktu darboties organisma veseļošanās procesi. Piemērotas ir Echinacea compositum Cosmoplex  tabletes,  Angin-Heel S  tabletes, Lymphomyosot  tabletes vai dzeramie pilieni.

Kā homeopātisko zāļu lietošana var palīdzēt, ja ir kakla sāpes, tonzilīts?

Kakla sāpes un radušās strutas liecina, ka organisma imūnsistēmai trūkst spēka. Tiek rekomendēts lietot Angin-Heel S  tabletes, Lymphomyosot  tabletes vai dzeramos pilienus; ja tonzilītam ir vīrusa izcelsme – Engystol  tabletes, ja baktēriju cilme – Echinacea compositum Cosmoplex  tabletes.

Kā var palīdzēt homeopātija, ja ir nosliece bieži slimot ar vīrusa slimībām?

Vīrusu infekciju laikā saaukstējoties, ir lietderīgi lietot šādus preparātus: Engystol  tab.Gripp-Heel  tabun Euphorbium compositum S  deguna aerosolu. Ja pacientam ir nosliece uz biežu saslimšanu ar saaukstēšanās slimībām, tad Engystol  tab. var lietot ilgāku laiku. Ja ir nepieciešams, īpaši rudens – ziemas periodā, tiek rekomendēts lietot Engystol  tab. kopā ar Gripp-Heel  tab. Tikko, kad sākusies slimība, jālieto pa 1 tab. ik pēc 15 minūtēm pirmo divu stundu laikā, lai piešķirtu efektīvu palīdzību mūsu imūnsistēmai. Vēlāk dažas dienas vajadzētu lietot šos preparātus pa 1 tab. dienā.

Slimojot ar iesnām, Euphorbium compositum S  deguna aerosol vajag iepūst 3–5 reizes dienā.

Kā ārstēt iesnas?

Iesnas – bieža un, liekas, parasta slimība, tā rodas dažādu iemeslu dēļ. Ir nepieciešama dabīgi stiprinoša un nekaitīga palīdzība, lietojot homeopātiskos preparātus, lai sāktu darboties organisma veseļošanās procesi. Piemērots ir Euphorbium compositum S  deguna aerosols.

Slimojot ar iesnām, Euphorbium compositum S  deguna aerosolu vajag iepūst 3–5 reizes dienā.

Vai Gripp-Heel tabletes  var lietot profilaksei un kādās devās?

Var lietot Gripp-Heel  tab. profilaksei. Ieteicams lietot pa 1 tab. 1–2 reizes dienā pirms ēšanas.

Deguna blakusdobuma iekaisums (sinusīts)

Sinusīts – tas ir deguna gļotādas un deguna blakusdobumu iekaisums, kurš attīstās nespējot novērst vīrusu vai alerģiju iedarbību uz deguna izdalījumiem. Tas ir ļoti biežs veselības traucējums. Šī slimība sākas, kad deguna dobumā starp blakusdobumiem un degunu iekļūst mikroorganismi, tādējādi izraisot slimību. Deguna dobums, kas ir starp degunu un tā blakusdobumiem noslēdzas, bet infekcija var izplatīties tālāk.

Sinusītu var izraisīt vīrusu infekcijas materiāls, alerģiskās iesnas, fiziskie faktori (svešķermeņi), anatomiskie faktori un infekcijas (mandeļu palielināšanās, deguna starpsienas izliekums, zobu audu sabrukums).

Sīnusītu var pavadīt karsonis, slikta pašsajūta, pilnīga deguna aizlipšanas sajūta (var būt dzelteni – zaļi izdalījumi). Var sāpēt vaigi, piere, deniņi un galva, rasties sāpes, kuras pastiprinās cilvēkam kustoties. Simptomi, kas parāda, ka slimība pāriet hroniskā stadijā – tie ir nakts klepus, slimības traucējumu pastiprināšanās dienā, pastāvīgas sāpes, kuras pastiprinās pieres daļā, tāpat kā durošas sāpes kaklā, ožas, smaržas traucējumi.

Šādā gadījumā rekomendējama tāda papildus ārstēšana: Euphorbium compositum S  deguna aerosols (smidzināt 3-5 reizes dienā), Echinacea compositum Cosmoplex  tabletes (lietot pa 1 tabletei 3 reizes dienā) vai Engystol  tabletes (lietot pa 1 tabletei 3 reizes dienā), kā arī Lymphomyosot  tabletes (lietot pa 3 tabletēm  3 reizes dienā).

Sinusītu, ko pavada strutojoši izdalījumi no deguna, karsonis un sejas uztūkums, jāārstē ar antibiotikām, bet paralēli arī jālieto homeopātiskās zāles.

Elpošanas ceļu slimības

Elpošanas ceļu slimības sastāda aptuveni 30% no visām slimībām. Pirmās elpošanas ceļu slimības parādās bērnībā, kad imūnsistēma vēl nav pilnībā nobriedusi. Otrs etaps parādās padzīvojušiem cilvēkiem. Cilvēkiem pēc 60 gadiem ir novērots straujš saaukstēšanās slimību pieaugums. Tas saistīts ar imūnsistēmas novājināšanaos organisma novecošanās procesu dēļ.

Kas vainīgs?

Saaukstēšanos visbiežāk izraisa vīrusi. Sākot slimot ar iesnām, klepot, aizsmokam. Vīrusu infekcijas materiāls ir slimojošs cilvēks. Vīruss no slimā cilvēka veselajam tiek nodots gaisa pilienu veidā (ar siekalām, kad cilvēks šķaud, klepo vai sarunājas), arī ar deguna izdalījumiem (iesnu laikā). Inficētais cilvēks var izplatīt vīrusu pat 6 dienas pirms slimības simptomu parādīšanās un līdz 2 nedēļām pēc slimības pārslimošanas.

Pil deguns, sāp galva un kauli, grauž kaklu. Pirmā doma: „Saķēru gripu!“ Taču nevajag krist panikā! Slimība, kura katru pavasari un ziemu moka miljoniem cilvēku, ir vīrusu infekcija. Par laimi, īstas gripas gadījumi gadās retāk.

Vīrusu infekciju ārstēšanā var lietot kompleksus homeopātiskos medikamentus, kuri stimulē cilvēka veseļošanās procesu, nostiprina imūnsistēmu, sabalansē mūsu organisma funkcionēšanu.

Engystol  tabletes – homeopātiskas zāles, kas ārstē no saaukstēšanās, īpaši tādas, kas saistīta ar vīrusu infekcijām, stimulējot imūnsistēmas darbību un saīsinot slimības ilgumu. Vīrusu saaukstēšanās slimības ieteicamas ārstēt arī ar Gripp-Heel  tabletēm.

Turklāt ieteicams:

  • gultas režīms;

  • izvairīšanās no stresa situācijām;

  • nelietot alkoholu, kafiju, nikotīnu;

  • pievērst uzmanību veselīgai uzturam;

  • dzert daudz šķidrumu (dienas ieteicamā deva sievietēm 2-2,5 l, vīriešiem 3-3,5 l): zāļu tēju, augļu sulu, minerālūdeni.

Gripp-Heel tablešu sastāvdaļas (homeopātiski sagatavotas):

  • Aconitum napellus – zilā kurpīte

  • Bryonia – sētvija

  • Lachesis mutus – indīgā grāvju odze

  • Eupatorium perfoliatum – krastkaņepe

  • Phosphorus – fosfors.

Gripp-Heel  tablešu terapijas indikācijas – vīrusu saaukstēšanās slimību ārstēšana.

 

Pirms zāļu lietošanas konsultējieties ar savu ārstu vai farmaceitu. Pirms lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma! Bezrecepšu zāles.
Zāļu nepamatota lietošana ir kaitīga veselībai.
Atpakaļ
uz
aukstu